1 nadeel van de keyboard is de extra ruimte en gewicht. een plus van de tablet is natuurlijk dat het lekker compact en licht is. dat gaat teniet wanneer je de keyboard ook mee neemt onderweg.
Klopt inderdaad maar zelfs met de keyboard blijft die best licht en klein.
in totaal komt die dan op 1,3 kg en het ziet er naar uit dat die 2x zo dik wordt dus rond de 3 cm?
Een netbook zal 1,1kg wegen maar is qua grote net zo groot dus grote maakt niet zoveel uit in dit geval.
Voordeel is wel dat als je hem voor films bijvoorbeeld gebruikt om op te lezen dat je de tablet van de keyboard af kan halen zodat het een stuk draagbaarder wordt, dit vindt ik wel een mooi voordeel.
Media blijft de reden waarom ik een tablet wil hebben (vervangen) voor zware dingen is een laptop zeker mooi maar prijs techniesche helemaal niet interessant en de levensduur van de batterij is behoorlijk slecht.
Ik blijf liever bij een desktop die ik zo kan upgraden.

Edit: er wordt "in de community" al wel gewerkt aan een hack naar 3.0 Honeycomb.
Ben benieuwt

Ik gebruikt nu ook een homecooked versie op mijn smartphone.