als je alleen jpeg schiet, dan voldoet iPhoto in eerste instantie. Je kunt trouwens in iPhoto aangeven dat je foto's wilt editten met Elements. iPhoto opent dan de foto gewoon in Elements, en na saven, staat de bewerkte versie direct in iPhoto.
Als je RAW schiet dan kan je op de zelfde manier werken, maar dan zou ik toch eerder Lightroom of Aperture overwegen.
Wat Time Machine en de Time Capsule betreft, het is zonder twijfel een waanzinnig mooi systeem. Automatische draadloze backups, echt ideaal. Maar, er hangt een prijskaartje aan, t.w. 1TB kost namelijk €269. (Time Machine zit overigens in het operating system en is dus gratis!)
Een andere optie die niet meteen een heleboel draad/snoer ellende geeft is dit:Western Digital Passport 500GB (±€75) in combinatie met een
Twelve South Backpack (€30). Dan staat je schijf netjes achter je iMac en omdat je harde schijf voeding krijgt via usb, zit je ook niet met kabel gedoe (zie plaatje). Ook nu werk je met Time Machine, alleen niet draadloos.
Wat muis betreft, de iMac komt standaard met draadloos toetsenbord en Magic Mouse. het is een multi-touch muis (de muis heeft namelijk geen knoppen), en werkt een beetje als de iPhone. Het is even wennen, en
kan heel lekker werken. Ik zeg met nadruk
kan omdat het helemaal van de persoon zelf afhangt.
Hier kan je een kort videootje bekijken van hoe de muis werkt.