
Dag allemaal
Na een proces van ruim een half jaar, zeg maar vanaf na de zomer vakantie 2007, ben ik bezig geweest met het feit dat ik met m'n lumix FZ5 niet meer kon doen wat ik eigenlijk wilde, ik liep vast in een aantal zaken.
na zeer veel zoeken op internet, reviews lezen, wikken en wegen heb ik afgelopen zaterdag de knoop doorgehakt en mij een K10D aangeschaft. met een eerste lens sigma 17-200 F3.5-6.3
ik heb hier ook nog een smc 35-80F en een 80-320FA liggen
een lichtsterke standaard lens of een 70mm macro f2.8 en een externe flits staan op mijn verlanglijstje
een mens moet ergens beginnen hé

ik zit uiteraard momenteel nog volop in de testfase.
gelijk al een vraagje
*bij de interne flitser klopt het dat ik dan het beste resultaat heb
als ik hem op Tav F6.7 /8.0 en 1/60 tot 1/125 trek
of heeft een van jullie een beter voorstel Â
ik heb hier ook nog een Metz 36C-2 voor pentax, die krijg ik wel aan de praat maar de ene keer al wat beter dan de andere m.a.w. die communiceert natuurlijk niet met de body.
ik hoop dat ik hier wat kan opsteken van jullie, afgelopen weken heb ik hier regelmatig even de sfeer opgesnoven. 't gaat er gelukkig wat gemoedelijker aan toe dan op sommige ander fora Â

gegroet en tot later
Eljakim  Â