Het Nederlandstalig Pentaxforum
Algemeen => Jezelf voorstellen => Topic gestart door: ReneM op 2 juli 2008, 22:12:28
-
Hallo beste mensen,
Ik ben René en heb aanvankelijk een Fuji f5600 gekocht voor familie kiekjes. Na een tijdje bleek er meer mogelijk te zijn met die camera en ben ik wat serieuzer gaan kijken naar wat voor de lens kwam.
Mogen plaatjes hier ook? Dit is een van de laatste foto's die ik afgelopen zaterdag nam met deze camera. Het is de Dom in Utrecht, maar dan van binnen. Ik had de lucht wat donkerder kunnen fotosjoppen als ik kon fotosjoppen.
(http://www.plutolaan.nl/images/domutrecht.jpg)
Afgelopen zondag mocht ik de D200 van de buurman even lenen (met vaste 50mm 1.8 Nikkor) en toen was ik definitief om. Graag een spiegelreflex...
(http://www.plutolaan.nl/images/bloemetje.jpg)
Ik hield al een tijdje de reviews en fora in de gaten en heb serieus getwijfeld tussen een D80 en de K10D totdat ik ze vandaag allebei in mijn handen had. Toen was de twijfel opeens van korte duur. Volgens mij wordt het nu pas echt leuk!
Komend weekend dus stoeien met de kitlens en even sparen voor de 50-135. Alle volgende foto's zal ik netjes op het daarvoor bestemde plekkie zetten in de fotohoek.
Graag tot ziens en horens, ik wil graag van jullie leren!
Vriendelijke groet, René
-
Welkom op ons forum Rene.
Goeie keus gemaakt hoor..
Lucien
-
Hallo Rene,
Deze foto's beloven wat voor de toekomst.
Welkom hier.
gr. wim43
-
Hartelijk welkom Rene. Foto's zien er zeker veelbelovend uit, oog voor compositie ontbreekt zeker niet. We zijn hier allemaal zeer behulpzaam, dus dat komt verder zeker goed.
-
Hallo Rene welkom op het forum.
Groet Piet.
-
Welkom op het forum Rene. De K10 blijkt dus heel goed in je hand te liggen. Er zijn hier genoeg mensen die je kunnen helpen om snel het beste uit die K10 te krijgen.
grtz, Andre
-
Welkom René!
Heb zelf ook o.a. de f5600 mogen hanteren en tot volle tevredenheid.
Maar wilde iets meer, dus ook naar de k10d overgestapt.
-
rene,
welkom
groetjes Eric
-
Hoi Rene,
Een leuke binnenkomer hoor door meteen wat resultaten met ons te delen. Ik ben benieuwd wat jemet de K10d zal gaan presteren.
Groeten, Bob
-
Hallo Rene,
Welkom en veel plezier op dit forum. Heb minder ervaring en kennis met en van fotografie dan mijn voorgangers, maar super foto's!
Groet,
Gizmo
-
Hallo allemaal,
Dank jullie voor jullie hartelijke ontvangst.
De eerste foto's heb ik inmiddels geplaatst bij close-up, stedelijk en overig.
Het viel nog niet mee, maar al doende leer ik vast bij.
Met vriendelijke groet, René
-
Hoi Rene welkom hier!
Groet, Laura :)