Het Nederlandstalig Pentaxforum
Algemeen => Jezelf voorstellen => Topic gestart door: corvelbr op 23 oktober 2007, 23:03:10
-
Ik ben een amateurfotograaf. Nadat mijn Mamya 35 mm spiegelrefglex na 25 jaar de geest had gegeven heb ik eerst een Olympus E-300 en daarna een Olympus E-500 gehad. Beide camera's hadden technische problemen. Op advies van mijn fotohandelaar heb ik de hele zaak ingeruild en een Pentax K10D met een Tamron 18-200 lens aangeschaft. Dit is echte klasse. Ik hoop via dit forum gebruikerservaringen te kunnen uitwisselen. Is er iemand die ervaring heeft met de nieuwe Pentax 18-250 lens?
http://www.dpreview.com/news/0710/07100103pentax18250.asp
-
Hoi,
Jammer van die Olympus camera's. Ik had zelf ook sterk de voorkeur voor de Olympus E510, maar uiteindelijk de Pentax K10D gekocht. Ben benieuwd naar je foto's met het Tamron objectief.
Groet,
Johan.
-
Welkom hier!
Benieuwd naar de foto's met het Tamron objectief.
-
Welkom op ons forum! Ben ook benieuwd naar je foto's. W.b. de Pentax 18-250, volgens mij moet ie nog komen! Verwacht echter niet dat deze beter dan jouw 18-200 zal zijn. [size=8](eerder minder... :-[ )[/size] Groter zoombereik = consessies doen aan kwaliteit.
-
Welkom.
Heb ook getwijfeld tussen Olympus E510 en Pentax K10D, maar uiteindelijk
toch voor de K10D gegaan, met 18-55 en 50-200 objectieven.
Bevalt uitstekend.
-
Welkom op dit forum. :)