Behoudens één keer bij verkoop een Nigereaan aan mijn fiets gehad te hebben voor mijn defecte SFX verder eigenlijk geen problemen gehad.
Eén keer (bij ontvangst van de MX) geen camera ontvangen, maar bleek dat die ruim één week bij TNT bezorger in de auto heeft gelegen. De verkoper vond het allemaal zeer vervelend en heeft me nog aantal mailtjes gestuurd daarover.
Meestal probeer ik de spullen zelf op te gaan halen en dat is toch stuk makkelijker. Bij mijn eerste MX en lenzen ("Ja meneer, ziet er nog als nieuw uit en lenzen zijn helemaal OK") bleek spiegelhuis een deuk te hebben alsof er een blok beton op gevallen was en de lenzen hadden allemaal last van een uitgebreide inwendige bio-cultuur, waar mening micro bioloog een proefschrift over had kunnen schrijven

.