De realiteit komt als alles volgens planning gaat eind December Mike

(vergeef me dat ik in mijn vorige post even op zo'n rare bijna beledigende opmerking over het willen aanschaffen van een Pentax FF moest reageren)
Maar zonder gekheid en on topic: Ik zou voor sportieve fotografie geen seconde twijfelen over een K3, lees en zie niets dan positieve reacties erop en geslaagde foto's ervan.
Weillicht is een DA 300 wat beperkt, als de sporters te dichtbij komen en je kunt niet verder achteruit bijvoorbeeld..
Ben zelf erg tevreden met de even lichtsterke Sigma EX APO 100-300 f4, niet meer nieuw te krijgen maar in Pentaxvatting tweedehands goed te vinden met wat geduld.
Of een Sigma of Tamron 70-200 2.8 is natuurlijk ook heel goed te doen, maar wat kostbaarder vermoedelijk.
Succes ermee, ben benieuwd naar de uiteindelijke keuze en de resulaten, Gr. Sander