Het Nederlandstalig Pentaxforum
Hard- en software => Pentax Digitale Spiegelreflexcamera's => Topic gestart door: Silenroc op 1 juni 2008, 12:20:26
-
Hallo allemaal,
Hier een artikel over Fijner flitsen met Lightscoop, hieronder de link waar alles in verteld wordt
http://www.nu.nl/news.jsp?n=1589516&c=133&rss
Groeten,
Silenroc
-
Heel leuk, maar ik twijfel persoonlijk aan de kracht van de ingebouwde flitser om toch genoeg te kunnen bouncen.
(De ingebouwde flitser dient in mijn ogen enkel als invulflitst op korte afstand, voor fotografie in donkere ruimten daarintegen...)
-
Denk net als Atmikes dat de ingebouwde flitser niet genoeg licht geeft om te bounce. Ik denk dat de hier al vaker vertoonde "omnibounce cq diffuser" gemaakt van een plastic filmkokertje beter resultaat oplevert.
grtz, Andre
-
Toch leuk om je optische slave's te triggeren, zonder veel last te hebben van de 'master'.
-
Toch leuk om je optische slave's te triggeren, zonder veel last te hebben van de 'master'.
Met de standaard Pentax flitser is het een optie om bij wireless remote flitsen de master op de camera wel of niet deel te laten nemen aan de belichting.
Ik vindt 35 euro overigens aardig aan de prijs. voor dit plastic kapje.
Groeten, Bob