Het Nederlandstalig Pentaxforum

Fotohoek => Product en culinair => Topic gestart door: Sandra op 23 april 2009, 20:49:01

Titel: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 23 april 2009, 20:49:01
Risky als je alle fotografie regels overtreedt met zware contrasten, saturatie en overbelichte delen ...
Maar onder het mom van artistiek mag alles .. ben benieuwd wat jullie er van vinden ...

(http://i225.photobucket.com/albums/dd76/ar_voogt/strawberyy-experiment.jpg)
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: vvo op 23 april 2009, 21:20:27
1e indruk: MOOI en WOW!!

2e indruk: pas later zag ik dat het handen waren. Misschien een tikkie meer belijning van de handen en 'it's perfect' ....mijn mening.


Greetz,


Johan.
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 23 april 2009, 21:48:50
Zo bedoel je?
Ja ik twijfel een beetje .. ik vind heel licht met net herkenbare handen ook heel sterk, dan springen de aardbeien er echt uit ..
Plus vind ik de handen met meer tekening op stompjes lijken .. als je lang kijkt zie je er van alles in  :o

Edit: Versie 2 weggehaald ..

Ik twijfel even welke ik moet insturen ... als het al door de 'technische' keuring heen komt.
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: vvo op 23 april 2009, 22:31:04
Ik gok voor stock (he dat rijmt) op foto 1. Aardbeien glanzen meer en uiteindelijk gaat het ook om de aardbeien.


Greetz,


Johan.
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 23 april 2009, 23:00:56
Ik ook .. soms moet je even uitproberen, zodat je het zeker weet .. ik zat namelijk ook te twijfelen tussen meer tekening in de handen. Maar de net herkenbare handen, heeft iets ...
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: andre-mz5 op 24 april 2009, 12:22:57
Ik dacht in eerste instantie aan aardbeien in de slagroom, zag pas bij de tweede keer die handjes.
Vind #1 toch de betere, maar van die keuring weet ik niks, ik keur doorgaans alleen op smaak.  ;D

grtz, Andre
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 24 april 2009, 13:07:12
Haha .. ik ben nu bezig met lente en kleurrijke zomerse platen .. heb twee weken rustig aangedaan maar zit weer bomvol nieuwe ideeen ;)
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Bennieb10 op 24 april 2009, 16:19:00
Van jouw foto's krijg ik telkens trek  ;D! Ik vind die handen wel heel mooi zo, een beetje absctract. En dan die sappige dieprode aardbeien...mmm. Mooi hoor.

Gr, Bernadette
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: PeterK op 25 april 2009, 12:03:28
Heerlijke prent  ;) Krijg gelijk trek in wat fruit ;D
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: xolopodenco op 25 april 2009, 14:31:40
mooie sensuele foto, slagroom, handen, dijen...er trekt van alles langs je geestesoog wanneer je er naar kijkt!
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 26 april 2009, 00:13:20
Bedankt voor de reacties :)

Ik ben bang dat mijn stockfoto's gaan vervelen, maar voor de liefhebbers, deze foto's zijn ook uit de serie (ook stock, dus de tekst moet je maar even voor lief nemen).

2.

(http://i225.photobucket.com/albums/dd76/ar_voogt/a-strawberry-02.jpg)

3.

(http://i225.photobucket.com/albums/dd76/ar_voogt/a-strawberry-06.jpg)

4.

(http://i225.photobucket.com/albums/dd76/ar_voogt/a-strawberry-05.jpg)

5. Deze vind ik ook heel zomers ...

(http://i225.photobucket.com/albums/dd76/ar_voogt/a-strawberry-03.jpg)

Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: SpeedyD27 op 26 april 2009, 11:45:17
Allemaal super!.

Ik moet eerlijk zeggen dat ik de foto van de handjes met de aardbeien inderdaad toch mooier vind als de handen "wegvallen".

Super! Ik ben jaloers op je maar leer een hoop van je op deze manier.
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 26 april 2009, 21:38:22
Je moet gewoon proberen ... ik vind het erg leuk om te doen nog steeds!
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: y-cam op 26 april 2009, 22:17:32
Mooie foto, Sandra, die eerste: interessanter dat de handen wegvallen, dan heeft het iets abstracts.

Ik ben wel geen expert in stockfoto's en het verkopen daarvan, maar ik denk toch dat de foto's van de losse aardbeien (3 en 4) niet zo goed zullen verkopen omwille van die bruine tipjes op de blaadjes ... Hoe patent en lekker en sappig en ...  de aardbeien er ook uit zien, de foto wordt mijns inziens te niet gegaan door dat detail ... correct me if I'm wrong.

Groetjes,
yves
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 27 april 2009, 09:39:03
Bedankt Yves, dat bruine blaadje is inderdaad wel een domper op die heerlijk rode aardbeien. We zullen zien of het verkoopt. Ik heb gemerkt dat 'buyers' niet altijd het oog hebben voor die details, ze kijken naar het geheel ..  Een voorbeeld als je bij populair images kijkt op één van de stocksites waar ik kom. Dan zie je vooral in grafisch opzicht best wel wat foutjes. Dus het ligt voornamelijk waar de foto voor gebruikt wordt en wie de koper is. Een grafisch vormgever/DTP'er zal veel meer op deze details letten.

Ik merk wel dat ik zelf steeds meer ga letten op de 'perfecte' foto. Moet daarbij wel zeggen dat ik vrees dat mijn gevoel voor 'natuurlijk' fotograferen helemaal verpest wordt ;)

Sandra
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: andre-mz5 op 27 april 2009, 13:53:38
Sandra, gewoon een middagje met de meiden en de camera naar het hockey veld. Als je met sport foto's bezig bent dan zijn opeens heel andere zaken belangrijk voor je perfecte foto.  :)

grtz, Andre
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: kdj4 op 28 april 2009, 17:55:03
nee hoor Sandra , het verveeld mij niks die foto's, ook ik verdiep me de laaste tijd een beetje in dit soort fotografie maar natuurlijk niet zo als jou maar vind dit een leuk onderdeel van fotografie.
en als er mensen zijn die het niks vinden drukken ze wel verder toch  ;)

gr kees
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: Sandra op 28 april 2009, 21:45:42
Laat jij ook eens wat meer zien dan! ;)
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: kdj4 op 30 april 2009, 10:49:12
Citaat
Laat jij ook eens wat meer zien dan! ;)

dat ga ik ook wel doen, want mijn vriendin begint 4 mei met een nieuwe baan, ze gaat in de groente en fruit  ;).
Titel: Re: Coupe Artistique !!
Bericht door: zico op 1 mei 2009, 11:57:41
Dit is een zeer mooi artistieke foto !