Het Nederlandstalig Pentaxforum
Fotohoek => Personen, portretten en fashion => Topic gestart door: Vulcan op 22 maart 2017, 20:13:18
-
Beetje uit de losse hand gemaakte portretfoto's van een model op de PI in Nijkerk...
Gemaakt met de K3 + DA 18-135mm
1.
(http://i66.tinypic.com/168vlt2.jpg)
f/5.6 1/100 iso200 53mm
2.
(http://i66.tinypic.com/o7pwua.jpg)
f/5.6 1/80 iso200 53mm
3.
(http://i64.tinypic.com/n4dau.jpg)
f/5.6 1/30 iso200 31mm
-
Je hebt Lynn er mooi opstaan .. maar wat een pracht spul heeft Falcon Eyes op de markt gebracht .. super flex !!
-
Mooi gedaan! Was trouwens, behalve fotogeniek, ook een heel aardige meid. Misschien haar huid nog ietsje bewerken?
-
Ziet er goed uit.
-
Ik ben iets minder positief dan mijn voorgangers......Niet dat het nu slechte foto's zijn.
Bij foto een is een verbeterpunt hoe het haar over het gezicht valt.....oog links is nu erg donker met felle witte stip en ik vind er wel erg veel ruimte rondom. LOl ReneM heeft mij fan gemaakt van krap uitgesneden portretten....En rechteroog helemaal in de hoek is ook niet echt fijn.
Bij foto twee vind ik de gebogen houding niet lekker kijken. En ook hier de ruimte (mn boven). Krop er een stuk boven af (tot stuk van scheiding) en de foto wordt (m.i.) een stuk krachtiger. Rechts "moet" er dan mss ook wat vanaf want de schouderpartij lijkt wel erg breed.
Drie is een leuke kijk achter de schermen.
-
Iedereen bedankt voor de complimenten en de positieve feedback.
@Mharda: ik heb huid bewerken overwogen, maar om het wat naturel te houden bewust niet gedaan.
@Eviz: Erik, ik ben ook fan van de prachtige portretfoto's van ReneM. Maar ik ben van mijzelf meer van de ruimere uitsnede. Ik ben momenteel een weekendje weg, maar ik zal thuisgekomen wat gaan vogelen met krappere uitsnedes.
Persoonlijk vind ik beide foto's wel (erg) prettig kijken, gelukkig worden niet alle portretten met dezelfde zienswijze gemaakt.
Daarnaast kan het natuurlijk altijd beter, maar het was een fotoshoot van pakweg 1 minuit.
Heel goed (en inderdaad ook erg vriendelijk) model. :dankk2: Lynn!
-
[...]gelukkig worden niet alle portretten met dezelfde zienswijze gemaakt.
Daarnaast kan het natuurlijk altijd beter, maar het was een fotoshoot van pakweg 1 minuit. [...]
Foto's worden gemaakt en becommentarieerd vanuit smaak en dat is maar goed ook want dat levert diversiteit op. :afro:
En ik snap dat je op een gelegenheid als deze lang niet alle omstandigheden in de hand hebt.
-
Op speciaal verzoek krappere uitsnedes en de ogen iets bewerkt. :)
1a.
(http://i68.tinypic.com/295e6v8.jpg)
2a.
(http://i67.tinypic.com/2e1u9mx.jpg)
-
Ik vind de foto's echt een stuk krachtiger en sprekender geworden. Wat vind je er zelf van?
-
Ik vind de foto's echt een stuk krachtiger en sprekender geworden. Wat vind je er zelf van?
Ik kan het niet ontkennen, dus ben ik het helemaal met je eens! :dankk2: voor je feedback.
-
Mooi om te zien wat dat voor een verschil geeft zeg. De eerste foto's vond ik al niet slecht, maar krapper gekaderd zijn ze inderdaad een stuk sterker geworden :good:.
-
Dankjewel Peter! Ik vond de foto's eerst gewoon mooi, maar strakker gekaderd toont toch beslist krachtiger. ;C
-
Mooi om te zien wat dat voor een verschil geeft zeg. De eerste foto's vond ik al niet slecht, maar krapper gekaderd zijn ze inderdaad een stuk sterker geworden :good:.
Mee eens.
-
Dankjewel Peter! Ik vond de foto's eerst gewoon mooi, maar strakker gekaderd toont toch beslist krachtiger. ;C
Yep, cropper is hier knapper. :good:
Interessant licht heb je er trouwens op staan. Met name die mat onder geeft wel een gaaf effect in de ogen.
Vriendelijke groet, René