Het Nederlandstalig Pentaxforum
Algemeen => Algemene discussie => Topic gestart door: Kees SC op 19 oktober 2013, 09:55:23
-
Is dit dé oplossing? NeverWet Arrives - Hands-On Product Demonstration (http://www.youtube.com/watch?v=DZrjXSsfxMQ#ws)
-
:clap2:
-
Lijkt me een gave oplossing voor P&S camera's maar voor een reflex? Hoe krijg je de lens-camera connectie echt dicht want wat gebeurt er als je van lens wisselt.
Je smartphone kan je simpel openmaken, maar dat zie ik me niet zo snel doen met mijn K5. :-\
grtz, Andre
-
Ze zeggen er niet bij hoe lang de coating blijft zitten.
Dat moet je dan denk ik proefondervindelijk vaststellen? :evil:
-
Wel handig om je K-3 met lens even te behandelen als je toch even dat snorkelfotootje wil maken. Geen idee hoe bestendig het is op de lange termijn, maar ziet er goed uit. Of is dat hetzelfde spul waarmee je ook de ruiten van je auto al kon behandelen zodat ze schoon bleven, maar dan in verbeterde versie.
-
:toppie:
Ongekende mogelijkheden :angel:
Testpersoon mijn hond,helemaal inspuiten en die Gast blijft mooi schoon :D :D :D
Ja ,dat is de oplossing waar te koop? :P :P
-
Te koop bij:
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss/180-8799398-3345755?url=search-alias%3Daps&field-keywords=neverwet (http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss/180-8799398-3345755?url=search-alias%3Daps&field-keywords=neverwet)
http://www.ebay.com/itm/Never-Wet-Rust-Oleum-18-oz-NeverWet-Multi-Purpose-Spray-Kit-/190896886682?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c7257539a (http://www.ebay.com/itm/Never-Wet-Rust-Oleum-18-oz-NeverWet-Multi-Purpose-Spray-Kit-/190896886682?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c7257539a)
Ik heb wel een oude body die ik wil inspuiten en een dag in de regen wil laten staan. Geheel onderwater is een ander verhaal, maar WR (en niet WP) zou mooi zijn. Maar dan vooral om te testen hoe lang zoiets het volhoudt, of het echt werkt natuurlijk én of de materialen niet worden aangetast.
Het lijkt op die anti-fog spray voor helmen, maar dan sterker.
-
Ik geloof er niet zo in, het zal in eerste instantie goed werken maar bij een camera schuren je handen continue over de body en knoppen. Lijkt mijn niet dat het dan blijft zitten.