Het Nederlandstalig Pentaxforum
Fotohoek => Voertuigen => Topic gestart door: Jaccopladet op 16 juni 2013, 12:55:07
-
Na bijna 6 uur in de auto (files!!!) toch een paar foto's kunnen maken.
1
(http://imageshack.us/a/img845/4576/ygph.jpg)
2
(http://imageshack.us/a/img842/3449/mtrd.jpg)
3
(http://imageshack.us/a/img832/3441/mwkz.jpg)
4
(http://imageshack.us/a/img845/8780/2tsg.jpg)
5
(http://imageshack.us/a/img9/9453/txeh.jpg)
zie de rest op flickr
-
Voor een ouwe luchtmachtpik kan dit natuurlijk niet kapot.. heerlijk
cire
-
Fraai, met name #4 waar je nog goed kan zien dat de piloot even jullie kant op kijkt voor de foto. ;)
Tussen die 150.000 mensen zeker Snipes niet kunnen vinden :-\
grtz, Andre
-
Tussen die 150.000 mensen zeker Snipes niet kunnen vinden :-\
Ik heb wel geteld 1 andere Pentax gezien die dag. Dat was een vrij jonge knaap met iets van een K-100 ofzo...
-
Voor een ouwe luchtmachtpik kan dit natuurlijk niet kapot.. heerlijk
cire
jij ook...????
-
Ik heb eigenlijk niet veel op andere kunnen letten kwam om 13:15 aan ( >:( net na de f16 show) en we moesten ook nog op tijd weg want mijn zoon was mee en moest s'avonds ook nog werken ( :-[ net voor een andere f16)
Foto's vielen dus ook een beetje tegen had onvoldoende de rust in mijn lijf
-
Je hebt de vliegtuigen vrij standaard vastgelegd, en dat ziet er goed uit, maar het is niet erg spannend geworden.
Stom dat je net op zondag zo lang in de file hebt gezeten, dat is wel pech....
-
Volkel is altijd een bezoeking als het om verkeer gaat. :evil:
Ben het met OudjesEric eens dat je de vliegtuigen vrij standaard er op hebt staan. Ik had, maar dat is persoonlijk, bijvoorbeeld eerder voor de Apache met de toren op de achtergrond gekozen om te laten zien.
Ook komen de foto's bij mij wat grauw over, alsof er een grijze waas over heen hangt. Voor mij mag er wel wat meer "pit" in zitten. Maar, ook hiervoor geldt: smaken verschillen (gelukkig maar). :D
-
Mooie aanvulling op de andere Volkel topics, leuk om te zien hoe iedereen zijn eigen draai aan de foto`s geeft.