Het Nederlandstalig Pentaxforum
Fotohoek => Overig => Topic gestart door: Mieg op 9 augustus 2012, 11:35:05
-
Hallo allemaal,
Gisteren weer eens naar Scheveningen geweest op de fiets, het zou volgens de buienradar droog blijven...ik kwam verzopen thuis, maarja wel mooie wolken.
En ze zijn bezig om de boulevard een grote opknapbeurt te geven, gaat er mooi uitzien.
En gelijk weer foto's van verrekijker's gemaakt, vind dit zulke mooie apparaten.
Alles 3 opnames, met de Sigma 8-16 en de 55-300.
Ik geef toe dat ze over de top zijn, maar daar hou ik soms van.
1
(http://i320.photobucket.com/albums/nn326/miegzz/Scheveningen-3.jpg)
2
(http://i320.photobucket.com/albums/nn326/miegzz/Scheveningen-2.jpg)
3
(http://i320.photobucket.com/albums/nn326/miegzz/Scheveningen.jpg)
4
(http://i320.photobucket.com/albums/nn326/miegzz/Scheveningen-1.jpg)
Mieg
-
Gave foto's .
Vooral die wolkenpartijen. :toppie:
-
Wow, wat gaaf, ik hou ook wel van over de top! Woon je in de buurt van Scheveningen?
Foto 1 en 4 zijn mijn favorieten maar vind ze alle stuk voor stuk geweldig. Ik zou zeggen ga vooral zo door... ;)
Afz. Joop de grote over de top HDR-fan...
-
LOL bij foto 4 moest ik direct aan Johnny5 en Wall.e denken .. prachtig .. net een robotkop zo met die kijkgaten :)
ZowieZo plezierige foto's om naar te kijken .. het "over de top" effect stoort me hier absoluut niet.
-
Gave serie!!!
Ik wou vorige week "verzuipen" omdat ik op buienradar een leuke onweersbui zag naderen. Had alles in gereedheid, en wat denk je................... Precies, onverrichte zake weer naar binnen.
-
Een geweldige serie.
Nummer 4 doet mij ook denken aan http://trailers.apple.com/trailers/disney/walle/ (http://trailers.apple.com/trailers/disney/walle/)
-
Ha! "Over the top" zeg je? Heerlijk, vooral 3 en 4...
:toppie:
-
Dit boeit zeker, gave contrasten, dreigende wolken, prettig om te kijken.
Wat wil een mens nog meer. Thanks for sharing!
-
Wow, wat gaaf, ik hou ook wel van over de top! Woon je in de buurt van Scheveningen?
Ha Joop, ik woon in Den Haag, 15 minuten fietsen en ik ben in Kijkduin of Scheveningen.
Mieg
-
Dan woon je niet ver van mij vandaan (Rijswijk). Zou ik eens een keertje bij je over de schouder mogen kijken hoe je dat HDR-gebeuren op de computer doet?
-
Dan woon je niet ver van mij vandaan (Rijswijk). Zou ik eens een keertje bij je over de schouder mogen kijken hoe je dat HDR-gebeuren op de computer doet?
Natuurlijk Joop, maar zo moeilijk is het niet, de foto's van Scheveningen zijn 3 opnames met 2 stops verschil, daarna photomatix, beetje schuiven en daarna lightroom, ook weer een beetje schuiven.
Mieg
-
Fijn... het fotograferen met 2 stops verschil is voor mij geen probleem, maar het bewerken juist wel. Ben daar niet zo'n held in en als ik het eenmaal heb gezien gaat me dat beter af... ik stuur je wel een pb'tje als ik wat meer tijd heb over een paar weken ofzo, en natuurlijk ook voor jou... alvast bedankt!